KONST / Litografier / Färglitografi 13989421
nr 1398 9421
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 179/375, kvinna. Motivet: 42x28, yttermått inklusive ram: 56x41 ca
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:26:48
21/5 09:19:22